dec. 14, 2022 by Plastika Skaza

Naše športno - kulturno društvo

Dogodki

V podjetju Skaza, verjamemo v grajenje odnosov tako na delovnem mestu, kot v prostem času. Psihologi trdijo, da na naše razmišljanje in življenje vpliva pet oseb, ki so nam najbližje ter s katerimi preživimo največ časa. Ko pomislimo na njih, pa je to zagotovo nekdo izmed naših sodelavcev.

Z namenom zbliževanja, povezovanja in tkanja pristnih vezi smo pred leti v Skazi ustanovili športno-kulturno društvo, katerega misija je združevati ljubitelje športa in kulture. Naše člane razvajamo s popusti pri lokalnih ponudnikih welness, fitnes in lepotnih storitev. Prav tako organiziramo brezplačne izlete, dogodke in aktivnosti za naše člane. Vsekakor pa na njih ne pozabimo ob rojstnih dnevi in ob zaključku leta.

V letu 2022 smo naše člane ter njihove družine peljali v Gardaland, tekli smo na Maratonu treh src, se podali na prvi Velenjski Trail ter s skupnimi močmi premagovali ovire Oviratlona na Pokljuki.

ŠKD je veliko več kot le športno-kulturno društvo, ki ob vpisu nudi ogromno ugodnosti različnih ponudnikov, je prostor, kjer se srečajo naši sodelavci, ki kmalu postanejo prijatelji. Srečajo se družine in spletejo se vezi, ki se vsakodnevno odražajo in kažejo v naših odnosih.

Prijavite se na novice

Oddajte svoj elektronski naslov in se prijavite na Skaza novice.

Prijava na Skazin novičnik

Do trajnostnega načina življenja s kompostniki Bokashi Organko

Bokashi Organko 2
Želim kupiti na bokashiorganko.si